Büroarbeit mit Windows

Ethereum, Bitcoin: Niedźwiedź, jednak mali nabywcy masowo się gromadzą

admin, · Kategorien: Crypto

Ethereum, Bitcoin: Niedźwiedź, jednak mali nabywcy masowo się gromadzą
Szorstka łatka jest kontynuowana zarówno dla Ethereum jak i Bitcoin. BTCUSD ostatnio przełamał się poniżej średniookresowej linii trendu i utworzył Death Cross.

Korelacja w ruchu pomiędzy ETHUSD i BTCUSD jest dość wysoka. Jednakże, Ethereum radzi sobie z tym spadkiem znacznie lepiej niż Bitcoin. Entuzjaści Ethereum są bardzo zadowoleni z przybycia ETH 2.0.

Rosnący udział w ETHUSD

Kilka Funduszy Hedgingowych natychmiast wskoczyło, gdy tylko zdały sobie sprawę z możliwości osiągania zysków. Udział instytucjonalny w kryptojówce wzrósł w tym roku wielokrotnie.
Fundusze hedgingowe, zarządzający majątkiem i inne instytucje od początku tego roku zwiększyły swoje zakupy BTCUSD i ETHUSD. Rosnące zainteresowanie kryptoreklamą zyskało na znaczeniu, gdy największy na świecie bank inwestycyjny, Goldman Sachs, ukazał się z kontrowersyjnym raportem o Bitcoin Code.
Prezes giełdy kryptońskiej Kraken, Jesse Powell, powiedział to w wywiadzie dla Bloomberga:
„Byliśmy świadkami masowego napływu nowych rachunków z funduszy hedgingowych, menedżerów majątkowych, inwestorów detalicznych i day traderów. Widzieliśmy ludzi, którzy brali swoje bodźce i zwijali je w Bitcoin“.

Inwestorzy detaliczni i handlowcy masowo gromadzą ETHUSD

Nie tylko instytucje, ale również handlowcy detaliczni kupują kryptokursy. W tym aspekcie jednak drugi co do wielkości krypto wg kapitalizacji rynkowej, Ethereum, radzi sobie znacznie lepiej niż Bitcoin, który jest największy.
Wykres 4-godzinny ETHUSD
Czterogodzinne ramy czasowe dla ETHUSD pokazują, że Ethereum jest wyjątkowo niedźwiedzia w krótkim okresie czasu.
ETH 2.0 prawdopodobnie pojawi się w tym roku. Niektórzy analitycy uważają, że będzie to zmiana w przestrzeni kryptokurrency.
ETH 2.0 zaoferuje posiadaczom ponad 32 monety na swoje pakiety akcji. Otrzymają za to samo wynagrodzenie. Spowodowało to ogromny wzrost zakupów dokonywanych przez drobnych handlarzy.
Ludzie nie patrzą już na krótkoterminowe zyski. Dlatego też, mimo że w krótkim okresie czasu ETHUSD jest wyjątkowo niedźwiedzia, jest świadkiem znacznej akumulacji.